Psí akademie a její

Disciplíny

naši čtyřnozí studenti se specializují na kynologické disciplíny agility, obedience, dogdancing apod.

Štěněcí školka

V naší Štěněcí školce Vás naučíme porozumět vašemu novému příteli a socializovat ho ve světě psů i lidí. Výchova štěňátka je velice důležitá, neboť co se naučí pes v raném věku, to si často pamatuje velice dlouho a dobře. Položit správně základy výchovy je vždy lepší, než dospělého psa složitě odnaučovat zlozvykům. Výchova se plynule mění ve výcvik, a protože vše probíhá formou hry, mladý pejsek se na cvičení vždy velice těší a jeho majitel má z prvních pokroků radost. Pravidelným cvičením navíc sílí pouto mezi štěnětem a jeho pánem a ze štěňátka vyroste oddaný a věrný kamarád, který ochotně přiběhne na první zavolání. Důležitým faktorem pro vývoj bezproblémového jedince je také časté setkávání s jinými psy různého plemene, velikosti, barvy, pohlaví …  Neumožníme-li častý kontakt štěněte s ostatními psy, může později náš pes mít s takovým setkáním problém a jeho reakce může být bázlivá nebo agresivní. Z tohoto důvodu je cvičení ve skupince více než vhodné.

 

Štěněcí školku je možné navštěvovat jak z důvodu výchovy spolehlivého parťáka na procházky, tak z důvodu přípravy na konkrétní psí sport.

 

Štěněcí školku mohou navštěvovat pejsci ihned poté, jakmile mají za sebou základní očkování.

 

Podrobný návod, jak se přihlásit do Štěněcí školky, naleznete v úvodním videu.

 

Štěněcí školka probíhá v úterý v 11 - 20 hodin, ve středu v 8 - 15 hodin a v neděli v 7 - 20 hodin. Podrobnosti v Kalendáři akcí.

 

Lektoři:

 

Petra Malá  Hana Maršálová Vendula Stašková 

 

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Adresa

Do Čertous 2634/7
193 00 Praha 9

Telefon

+420 606 094 712

(nevolejte/neposílejte SMS o víkendu)